Bestuur

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter)
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid)
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2016
3

Leden

Foto van J. (Jaap) Hoekzema J. (Jaap) Hoekzema (Fractievoorzitter) vanaf 19-05-2016
Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Fractievoorzitter) tot 19-05-2016
Foto van L.T. (Linda) Bandsma L.T. (Linda) Bandsma (Raadslid) tot 19-05-2016
Foto van A. (Anita) van Bolhuis - Huberts A. (Anita) van Bolhuis - Huberts (Raadslid) tot 19-05-2016
Foto van G. ( Gerrit ) Groen G. ( Gerrit ) Groen (Raadslid) vanaf 24-05-2016
Foto van A.T. (Arie) Molenhuis A.T. (Arie) Molenhuis (Raadslid) vanaf 10-05-2016tot 24-11-2016
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid) tot 06-12-2016
Foto van Henk Wolters Henk Wolters (Raadslid) vanaf 06-12-2016
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Fractievoorzitter)
Foto van Y (Ymte) Sijbrandij Y (Ymte) Sijbrandij (Raadslid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter)
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van N.W. (Nannet) Gijzen-van Rij N.W. (Nannet) Gijzen-van Rij (Fractievoorzitter) vanaf 08-11-2016
Foto van D. (Dennis) Knoops D. (Dennis) Knoops (Fractievoorzitter)
Foto van H.(Harm) Walma H.(Harm) Walma (Fractievoorzitter) tot 08-11-2016
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van A.A.M Ab Bruininks A.A.M Ab Bruininks (Fractievoorzitter)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2016
1

Leden

Foto van R. (Rolf) Prummel R. (Rolf) Prummel (Raadslid)
 

Christen Democratie Winsum 2.0

Fractie informatie

Logo van Christen Democratie Winsum 2.0
Aantal zetels op 31-12-2016
2

Leden

Foto van N. (Nico) Werkman N. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter)
Foto van Arie Molenhuis Arie Molenhuis (Raadslid) vanaf 24-11-2016
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2016
15

Leden

Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Voorzitter gemeenteraad)
Foto van J. (Jaap) Hoekzema J. (Jaap) Hoekzema (Fractievoorzitter) vanaf 19-05-2016
Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter)
Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter)
Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Fractievoorzitter)
Foto van N. (Nico) Werkman N. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter)
Foto van L.T. (Linda) Bandsma L.T. (Linda) Bandsma (Raadslid) tot 19-05-2016
Foto van A. (Anita) van Bolhuis - Huberts A. (Anita) van Bolhuis - Huberts (Raadslid) tot 19-05-2016
Foto van A.A.M Ab Bruininks A.A.M Ab Bruininks (Raadslid)
Foto van N.W. (Nannet) Gijzen-van Rij N.W. (Nannet) Gijzen-van Rij (Raadslid) vanaf 08-11-2016
Foto van G. ( Gerrit ) Groen G. ( Gerrit ) Groen (Raadslid) vanaf 24-05-2016
Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Raadslid) tot 19-05-2016
Foto van D. (Dennis) Knoops D. (Dennis) Knoops (Raadslid)
Foto van Arie Molenhuis Arie Molenhuis (Raadslid) vanaf 24-11-2016
Foto van A.T. (Arie) Molenhuis A.T. (Arie) Molenhuis (Raadslid) vanaf 10-05-2016tot 24-11-2016
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid)
Foto van H.(Harm) Walma H.(Harm) Walma (Raadslid) tot 08-11-2016
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid) tot 06-12-2016
Foto van Henk Wolters Henk Wolters (Raadslid) vanaf 06-12-2016
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Burgemeester)
Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Wethouder)
Foto van Jaap Hoekzema Jaap Hoekzema (Wethouder) tot 18-05-2016
Foto van B.G. (Bert) Westerink B.G. (Bert) Westerink (Wethouder) vanaf 28-06-2016
Foto van drs. R.J. (Robert) Bolt drs. R.J. (Robert) Bolt (Gemeentesecretaris)