Bestuur

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter)
Foto van W. (Wim) Berghuis W. (Wim) Berghuis (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid)
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Jaap Hoekzema Jaap Hoekzema (Fractievoorzitter) vanaf 25-03-2014tot 06-05-2014
Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Fractievoorzitter)
Foto van L.T. (Linda) Bandsma L.T. (Linda) Bandsma (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van A. (Anita) van Bolhuis - Huberts A. (Anita) van Bolhuis - Huberts (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van H.J. (Joop) Krüger H.J. (Joop) Krüger (Raadslid) tot 19-03-2014
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van P. (Piet) Drijfhout P. (Piet) Drijfhout (Fractievoorzitter) vanaf 25-03-2014
Foto van N.R. (Nico) Werkman N.R. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter)
Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Y (Ymte) Sijbrandij Y (Ymte) Sijbrandij (Raadslid) vanaf 25-03-2014
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter)
Foto van A.W. (Wian) Bulthuis A.W. (Wian) Bulthuis (Raadslid) tot 19-03-2014
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van D. (Dennis) Knoops D. (Dennis) Knoops (Fractievoorzitter)
Foto van H.(Harm) Walma H.(Harm) Walma (Fractievoorzitter) vanaf 06-05-2014
Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Raadslid) tot 25-03-2014
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van A.A.M Ab Bruininks A.A.M Ab Bruininks (Fractievoorzitter) vanaf 25-03-2014
Foto van W.M. (Irma) Scheepstra-Beukers W.M. (Irma) Scheepstra-Beukers (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van M.M.H. (Marc) Verschuren M.M.H. (Marc) Verschuren (Raadslid) tot 25-03-2014
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van A.J.M. (Aad) van der Drift A.J.M. (Aad) van der Drift (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van R. (Rolf) Prummel R. (Rolf) Prummel (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
15

Leden

Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Voorzitter gemeenteraad)
Foto van P. (Piet) Drijfhout P. (Piet) Drijfhout (Fractievoorzitter) vanaf 25-03-2014
Foto van Jaap Hoekzema Jaap Hoekzema (Fractievoorzitter) vanaf 25-03-2014tot 06-05-2014
Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter)
Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter)
Foto van N.R. (Nico) Werkman N.R. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter)
Foto van L.T. (Linda) Bandsma L.T. (Linda) Bandsma (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van W. (Wim) Berghuis W. (Wim) Berghuis (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van A. (Anita) van Bolhuis - Huberts A. (Anita) van Bolhuis - Huberts (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van A.A.M Ab Bruininks A.A.M Ab Bruininks (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van A.W. (Wian) Bulthuis A.W. (Wian) Bulthuis (Raadslid) tot 19-03-2014
Foto van A.J.M. (Aad) van der Drift A.J.M. (Aad) van der Drift (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Raadslid)
Foto van D. (Dennis) Knoops D. (Dennis) Knoops (Raadslid) vanaf 12-03-2014
Foto van H.J. (Joop) Krüger H.J. (Joop) Krüger (Raadslid) tot 19-03-2014
Foto van R. (Rolf) Prummel R. (Rolf) Prummel (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van Y (Ymte) Sijbrandij Y (Ymte) Sijbrandij (Raadslid) vanaf 25-03-2014
Foto van M.M.H. (Marc) Verschuren M.M.H. (Marc) Verschuren (Raadslid) tot 25-03-2014
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid)
Foto van H.(Harm) Walma H.(Harm) Walma (Raadslid) vanaf 06-05-2014
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid)
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Burgemeester)
Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van P.E. (Philip) Broeksma P.E. (Philip) Broeksma (Wethouder) tot 06-05-2014
Foto van Jaap Hoekzema Jaap Hoekzema (Wethouder)
Foto van M.M.H. (Marc) Verschuren M.M.H. (Marc) Verschuren (Wethouder) vanaf 25-03-2014
Foto van W. (Wiebe) Zorge W. (Wiebe) Zorge (Wethouder) tot 06-05-2014
Foto van drs. R.J. (Robert) Bolt drs. R.J. (Robert) Bolt (Gemeentesecretaris)