Bestuur

Griffie

Fractie informatie

Logo van Griffie

Leden

 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2010
3

Leden

Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van W. (Wim) Berghuis W. (Wim) Berghuis (Raadslid) vanaf 01-01-2010
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid) vanaf 01-01-2010
 

Gemeentebelangen

Fractie informatie

Logo van Gemeentebelangen
Aantal zetels op 31-12-2010
3

Leden

Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Fractievoorzitter) vanaf 09-03-2010
Foto van Jaap van Dijk Jaap van Dijk (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van N.R. (Nico) Werkman N.R. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van A.W. (Wian) Bulthuis A.W. (Wian) Bulthuis (Raadslid) vanaf 05-03-2010
 

ChristenUnie

Fractie informatie

Logo van ChristenUnie
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van M.L. (Menne) Kamminga M.L. (Menne) Kamminga (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2010
2

Leden

Foto van H. (Hans) van Reijswoud H. (Hans) van Reijswoud (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van M.M.H. (Marc) Verschuren M.M.H. (Marc) Verschuren (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66
Aantal zetels op 31-12-2010
1

Leden

Foto van A.J.M. (Aad) van der Drift A.J.M. (Aad) van der Drift (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2010
15

Leden

Foto van P. (Pieter) van der Zaag, wnd. burgemeester P. (Pieter) van der Zaag, wnd. burgemeester (Wnd. voorzitter gemeenteraad) vanaf 11-10-2010
Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Voorzitter gemeenteraad) vanaf 01-01-2010tot 11-10-2010
Foto van H.T. (Harry) Jonkman H.T. (Harry) Jonkman (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van J.W. (Jan Willem) Nanninga J.W. (Jan Willem) Nanninga (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van N.R. (Nico) Werkman N.R. (Nico) Werkman (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2010
Foto van W. (Wim) Berghuis W. (Wim) Berghuis (Raadslid) vanaf 01-01-2010
Foto van H. (Harmannus) Blok H. (Harmannus) Blok (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van A.W. (Wian) Bulthuis A.W. (Wian) Bulthuis (Raadslid) vanaf 05-03-2010
Foto van Jaap van Dijk Jaap van Dijk (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van A.J.M. (Aad) van der Drift A.J.M. (Aad) van der Drift (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van M.L. (Menne) Kamminga M.L. (Menne) Kamminga (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van G. (Gerke) Kersaan G. (Gerke) Kersaan (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van H. (Hans) van Reijswoud H. (Hans) van Reijswoud (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van P.F. (Peter) Ritzema P.F. (Peter) Ritzema (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van M.M.H. (Marc) Verschuren M.M.H. (Marc) Verschuren (Raadslid) vanaf 09-03-2010
Foto van H.P. (Henk) de Vink H.P. (Henk) de Vink (Raadslid) vanaf 01-01-2010
Foto van P. (Piet) Wieringa P. (Piet) Wieringa (Raadslid) vanaf 09-03-2010
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

 

College van burgemeester en wethouders

Orgaan informatie

Logo van College van burgemeester en wethouders

Leden

Foto van P. (Pieter) van der Zaag, wnd. burgemeester P. (Pieter) van der Zaag, wnd. burgemeester (Wnd. burgemeester) vanaf 11-07-2010
Foto van M.A.P. (Rinus) Michels M.A.P. (Rinus) Michels (Burgemeester) vanaf 01-01-2010tot 11-10-2010
Foto van P.E. (Philip) Broeksma P.E. (Philip) Broeksma (Wethouder) vanaf 01-01-2010
Foto van Jaap Hoekzema Jaap Hoekzema (Wethouder) vanaf 09-03-2010
Foto van W. (Wiebe) Zorge W. (Wiebe) Zorge (Wethouder) vanaf 01-01-2010
Foto van drs. R.J. (Robert) Bolt drs. R.J. (Robert) Bolt (Gemeentesecretaris) vanaf 01-01-2010